Mercator na targach STOM-TOOL 2014

Serdecznie zapraszamy do udziału w najbliższej VII edycji Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL w Kielcach! Targi odbywają się w dniach: 26-28 III 2014.
Czekamy na Państwa na stoisku C-11.
W tym roku Mercator zaprezentuje m.in.:

  •  szeroki asortyment osłon do maszyn i obrabiarek
  • kompleksowe systemy ochrony kabli - peszle, prowadniki, rury karbowane, etc.
  • wylewki chłodziwa, zgarniacze wiórów, płyty ślizgowe, itp.
  • masy naprawcze i regeneracyjne firmy Diamant

 Targi STOM-TOOL to przede wszystkim innowacyjne technologie oraz sprzęt. Nie zabraknie maszyn, obrabiarek, narzędzi oraz materiałów do obróbki metalu. W halach wystawienniczych będzie można zobaczyć maszyny do obróbki blach między innymi nowoczesne - maszyny, urządzenia i technologie do obróbki wiórowej, wycinarki laserowe, wykrawarki oraz oprzyrządowanie technologiczne obrabiarek.

Producenci oraz dystrybutorzy będą mieli szansę pokazać najnowocześniejsze technologie projektowania i tworzenia prototypów od momentu projektowania komputerowego do drukowania przestrzennego. W poprzedniej edycji imprezy STOM-TOOL swoją ofertę zaprezentowało ponad 400 firm z takich krajów jak Austria, Brazylia, Niemcy, Hiszpania, Japonia, Tajwan czy USA. Była to okazja do zapoznania się z innowacyjnymi metodami szlifowania oraz polerowania. Ponadto imprezie towarzyszyły polsko - białoruskie spotkania biznesowe, a także spotkania brokerskie.