Mercator na Targach Plastpol w Kielcach

Zapraszamy na stoisko firmy Mercator (D-108) podczas jednej z najważniejszych wystaw przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy w Europie. W trakcie Targów Plastpol spotka się blisko 600 firm z 31 państw z całego świata i ponad 17 tysięcy zwiedzających.

Targi Kielce to najlepsze miejsce w tej części Europy, gdzie można zobaczyć najnowocześniejsze technologie. Z roku na rok powierzchnia targów staje się coraz większa. Wystawa zajmie aż sześć wypełnionych po brzegi hal wystawienniczych, w tym najnowocześniejszy obiekt targowy w Polsce.

Na stoiskach prezentowane będą maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw, formy i narzędzia wykorzystywane w branży, tworzywa sztuczne, komponenty, technologie recyklingu oraz zastosowania systemów informatycznych w przetwórstwie tworzyw, rozwiązania technologiczne oraz gotowe produkty. Można będzie obejrzeć całe linie technologiczne i proces przetwórczy produktów.

Targom towarzyszyć będzie bogaty program konferencji i specjalistycznych dyskusji. Wśród nich znajdzie się już tradycyjnie otwarte seminarium techniczne PLASTECH INFO.

Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania, dotyczące oferowanych przez nas produktów. Interesujące spotkania staną się z pewnością inspiracją dla wdrożenia innowacyjnych rozwiązań, które zaprezentujemy.

Zapraszamy!

Targi Kielce,
Stoisko (D-108)
ul. Zakładowa 1Od
27.05 do 30.05.2014r.