Mercator na targach PLASTPOL 2017

W ostatniej edycji wydarzenia udział wzięli wystawcy z 32 państw. Prestiż w branży oraz tytuł największej wystawy w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej sprawiają, że targi odwiedziło ponad 18.500 specjalistów. Warto wpisać  PLASTPOL 2017 w kalendarz, jako punkt obowiązkowy dla firm z sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy. 21. edycja wystawy odbędzie się 23-26 maja.

Zapraszamy na stoisko firmy Mercator podczas jednej z najważniejszych wystaw przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy w Europie. 

Targi Kielce to najlepsze miejsce w tej części Europy, gdzie można zobaczyć najnowocześniejsze technologie. Z roku na rok powierzchnia targów staje się coraz większa. Wystawa zajmie aż sześć wypełnionych po brzegi hal wystawienniczych, w tym najnowocześniejszy obiekt targowy w Polsce.


Na stoiskach prezentowane będą maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw, formy i narzędzia wykorzystywane w branży, tworzywa sztuczne, komponenty, technologie recyklingu oraz zastosowania systemów informatycznych w przetwórstwie tworzyw, rozwiązania technologiczne oraz gotowe produkty. Można będzie obejrzeć całe linie technologiczne i proces przetwórczy produktów.

Targom towarzyszyć będzie bogaty program konferencji i specjalistycznych dyskusji. Wśród nich znajdzie się już tradycyjnie otwarte seminarium techniczne PLASTECH INFO.

Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania, dotyczące oferowanych przez nas produktów. Interesujące spotkania staną się z pewnością inspiracją dla wdrożenia innowacyjnych rozwiązań, które zaprezentujemy.

Zapraszamy!

 Targi Kielce, 

ul. Zakładowa 1Od
23.05 do 26.05.2017r.